dr n. med. Magdalena Szymczak

specjalista położnik - ginekolog - anestezjolog

SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY
Prywatny gabinet ginekologiczno - położniczy prowadzony jest nieprzerwanie od 1992 roku.

WYKONYWANE USŁUGI:
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA

dr Magdalena Szymczak - specjalista położnik - ginekolog - anestezjolog
Każda mama chce , żeby jej dziecko było piękne i zdrowe. Ma na to wpływ wiele czynników - najważniejszymi są stan zdrowia kobiety i prawidłowy przebieg ciąży. Współczesna medycyna pozwala przygotować matkę do zmian jakie będą zachodziły w jej organizmie podczas kolejnych dziewięciu miesięcy, a rolą lekarza jest zapewnienie bezpieczeństwa obojgu.

Ciąża uważana jest za naturalny stan biologiczny, jednak obarcza w znacznym stopniu organizm kobiety i stawia duże wymogi czynnościowe przed poszczególnymi narządami i układami.
Niedostateczna adaptacja organizmu kobiety do rozwijającej się ciąży ma wpływ na wiele zaburzeń i chorób.
moim zadaniem jako lekarza ginekologa - położnika jest zapewnienie przyszłym matkom i ich dzieciom bezpieczeństwa i fachowej opieki.

W moim gabinecie znajdą pomoc również panie wymagające opieki ginekologicznej. Ponadto świadczę usługi w zakresie ginekologii dziecięcej. Od 25 lat Jestem pracownikiem Szpitala Klinicznego Ginekologiczno - Położniczego U.M. im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z tytułem doktora nauk medycznych, specjalistą w zakresie ginekologii, położnictwa i anestezjologii.